Radau laiko paragauti Tauro alus Ruginį alų. Reklama skelbia, kad šį alų reikia gerti namie, o ne bare. Taip ir darau. Paragavau šį alų jau prieš kokias tris savaites, bet ranka nekilo apie jį rašyti visiškai. Tai tipinis Tauro alus, nežinau kuo išsiskiriantis iš kitų ir negalėčiau jo net įvardinti kaip kažkokios naujienos.
Aromatas 4/10
Kadangi pats ne kartą kepiau duoną, tai atsidaręs alų ir supylęs į taurę laukiau, kol kambarį apgaubs duonos kvapas. Bet nesulaukęs kišau nosį į taurę, bet ir ten nieko. Jokio aromato nei šaltoje taurėje, nei ją pašildžius.
Išvaizda 4/10
Įprastas skaidrus lageris su iškart dingstančia puta.
Skonis 4/10
Reklamuojama, kad ruginis salyklas šiam alui suteikia salsvą skonį, bet deja jo nesijaučia, „Hallertau Tradition“ apyniai, kurie puikiai tinka sukurti aromatingą alų, bet Tauras išlieka sau ištikimas ir juos panaudoja tik kartumui….
Bendras pojūtis 10/20
Dar vienas eilinis Tauro gaminys, kurio neatskirsi nuo kitų jo alų. Alus skirtas, tam kas visada geria Tauro alų ir jiem patinka „vyrų alus“. Šiuo atveju labai tinka išgirsta GiN mintis, kad šis alus vyriškos giminės, nes be putytės
Bendra suma 22/50
Manau šį alų geriausiai apibūdina liaudies išmintis „ta pati mergaitė, tik kita suknelė“.