Taigi po labai sunkių paieškų, pavyko įsigyti Vilkmergės alus naujo Aromatingojo alaus (IPA stiliaus).  Balų Vilkmergės komunikacijai nerašysiu, nes negražu daug minusų prirašyti… O dabar apie patį alų:
Išvaizda 3/5
Tamsiai geltonos, gintarinės spalvos alus, su greitai dingstančia puta.
Aromatas 6/10
Tik pauosčius iškart nosį pasiekia kvapų banga, tai medžio, šieno, tekinamos misos aromatai. Visiškai neįprasti aromatai šiam stiliui, bent kiek teko ragauti, bet suintriguoja.
Skonis 5/10
Po tokių aromatų tikisi ir įdomaus skonio, bet pajunti kad kartumas tik kaip gero elio., Kartumas lyg ir atsiranda, bet kaip netikėtai atsirado, taip netikėtai jis ir dingsta.
Gomurys 3/5
Burnoje lieka lyg būtum, ką tik valgęs granolos (medus, riešutai, kviečiai), atrodo nedaug gazuotas, bet kažkaip sukėlė raugėjimą…
Bendras įspūdis 10/20
Taip tai labai aromatingas alus (kaip skelbia pavadinimas), bet šiam alui nepavyko arti pagulėti prie IPA stiliaus alaus.
Viso 27/50
Na, pasilikau dar du butelius ilgesnei brandai, gal tiesiog pastovėjus jam dar mėnesį, jo skonis pagerės, suapvalės aromatas. Aišku, patiko, kad Vilkmergė rašo kokius apynius, salyklus naudojo, net IBU,Plato, EBC.Ir net nurodoma pateikimo temperatūra.