Žalvarinis

Mintys apie gerus dalykus

(Uždarytas)Senas Radijas

(Uždarytas)Senas radijas “ – dar vienas šiuo metu populiarius mikro barų atstovas. Tik užėjus pasitinka užsistovėjusio senamiesčio buto kvapas, tas neišvėdinamas pelėsis (ir kažko susimaišiusio pelėsis/kanalizacija/alus/kažkas nevėdinto). Peržengus slenkstį dar gerai pamąstai, ar tikrai ten nori žengti… Visgi išdrįstu. Pats baras nedidelis, įsikūręs per du aukštus, o rūsyje atsisėdus vienai kompanijai, kita jau nelabai jau jaukiai jaustųsi. Pirmame aukšte keli sovietinio stiliaus staliukai, aukštos kėdės (gerokai padėvėtos) ir kelios vietos prie baro. Iš pavadinimo galime suprasti, kad pagrindinis baro akcentas yra radijas. O jų daug. Palubėje, ant lentynų. Tokie senoviniai, žavūs ir net veikia! Tik keista, kad užėjus muzika groja paleista iš kompiuterio, bet ne iš kurio nors radijo imtuvo. Barmeną kažkiek pakalbinus jis įjungia vieną iš radijų ir tada pasigirsta, kodėl šios jie dar vis taip mėgstami iki šiol – tobulas, švarus garsas (manau, visą laiką ir turėtų būti leidžiamas radijas, jei jau taip baras pasivadinęs). Įprastai neskiriu tiek žodžių aplinkai, bet šiuo atveju tai paminėti būtina, ypač turintiems jautresnes nosis (ir ne tik).
Alaus asortimentas bare: Vilniaus alus, Primator ir Dundulis pilstomi alūs bei daugiausiai Dundulio butelinio alaus. Kainos išsidėsčiusios gana plačiame spektre kažkur nuo 1,8 iki 3 eurų už bokalą/butelį. Beje, kai lankėmės bare buvo pirma diena, kai Dundulio ruginis elis pasiekė barus ir šiame bare jo turėjo! Puikiai! Maisto galima sakyti bare nėra, nes šiuo metu dėl higienos reikalavimų virtuvė uždaryta. Bet tai tikrai ne bėda.
Pats barmenas pasirodė gana bendraujantis (kas tikrai malonu), bet apie patį alų žino ne itin daug. Dažnas mintis apie alų nuleidau ir šyptelėjau… O ir šiaip bare įdomu tiesiog bendrauti ir visai nebūtinai apie alų. Ar ne?
Bendras įspūdis – nežinau ar Senas Radijas taps dažnai mano lankomu baru (kvapas). Tačiau juk geras alus (+padorios kainos) ir maloni atmosfera visuomet prisitraukia gerbėjus.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2020 Žalvarinis

Temą sukūrė Anders Norén