Šiandien pagaliau teko aplankyti padavimais ir legendomis apipintą barą-užkandinę Keulė Rūkė. Taip jau beveik keturis mėnesius bandėme į ją patekti, bet kiekvieną kartą arba būdavo labai ilga eilė arba maistas būdavo išparduotas. Šį kartą nutarėme palaukti tas 40 min. (juk atsidarė terasa ir vietos dabar laukti 40 minučių tikrai pakanka). Meniu labai paprastas mėsainis arba šonkauliukai. Interjeras kiemo labai fainas, supjaustytas traukinio vagonas, iš vonių padarytos kėdės, daug raskladuškių ir pan. Kiemo koks buvo prieš metus ir dabar nepažinsi. Laukiam užsakytų mėsainių ir grožimės kiemu, jei jų rankos tokios pat nagingos kepant mėsą, kaip įrenginėjant terasą, tai bus skanu. Aišku, man kaip alaus išpindėjėliui sunku susitaikyti, kad pasiūloje tik Raudonų plytų alaus dirbtuvės alus. Bet čia turbūt tokių žmonių Vilniuje yra vienetai ir kitiems Raudonos plytos pakankamai nerealu, kaip man rasti kur nors Mikkeller.
Daug kas sakė, kad šitos vietos reikia vengti, kad renkasi hipsteriai. Nežinau, bet man čia jie netrukdė, nei vienas nei nebandė įkasti ir užkrėsti hipsteriškumu, niekas neišsipisinėjo, tiesiog grupelėmis tarpusavyje bendravo.
O pagaliau sulaukus mėsainių (beveik po nepilnos valandos), tai buvo sielos ir burnos džiaugsmas. Nemoku aprašinėti maisto, bet ten tikrai buvo kažkas nerealaus ir daug. Man labai patiko jų siūlomas mėsainis! Ir jo buvo daug, net aš pavalgiau! Ten tikrai jautėsi mėsa! Kažkaip po tokio mėsainio man nublanko ir Bix Baras, Drama Burger ir Meat Lovers Pub ir kitų užkandinių siūlomi mėsainiai.
Ar aš ten grįšiu? Tikrai taip ir kitiems rekomenduosiu! Kitą kartą pamėginti reiks ir šonkauliukų.