Sakiškių alus turbūt geriausiu įmanomu būdu žengė į alaus rinką. Jokios užsakomos reklamos, tik puiki komunikacija per socialinius tinklus. Penktadienį, paskelbus, kad alus pasieks pirmuosius barus, alaus mėgėjai tiesiog varžėsi, kuris greičiau paragaus,skubėjo, kad kiti neišpirktų.
Aš taip pat kaip maniakas nuskubėjau prieš Kultūros naktis į 3 staliukai ir Telikas įsigyti šio bravoro abiejų kūrinių. Teko ir vietoje paragauti, susidaryti pirminę nuomonę. „O bet tačiau“ pasiėmiau ir namo ramiai degustacijai.
Sakiškių Witbier drumstas, beveik be putos, belgiško kvietinio stiliaus alus. Aromate pasklinda saldumas su apelsino kvapais, skonyje taip pat dominuoja ryškus saldumas, o poskonyje lieka kartumas susimaišęs su apelsinu. Manau, šis witbier’as puikiai tinka edukaciniais tikslais, kai norima pardodyti, kokie turi būti šio stiliaus atstovai, nes visi stiliaus bruožai itin užaštrinti. Čia gerąja prasme 🙂
Saisonas pasirodė geriau. Kvapo beveik nesijaučia, bet nuo pirmo gurkšnio pasitinka pipiriškumas ir nedidelė saisoniška gaiva, poskonyje lieka sausas kartumas. Puikus saisono atstovas, nerealus išvaduotojas nuo vasaros karščių.
Šviežias gurkšnis alaus kultūroje, kitas kampas, kita samprata..Būkit!