Žalvarinis

Mintys apie gerus dalykus

Genys Brewing alus Kalifornikacija

Tuk Tuk…. Praeitą savaitę į alaus mylėtojų širdis pasibeldė „ Genys Brewing Co.“. Namų aludaris Jonas su draugu Laurynu nusprendė, kad laikas „išsikalti“ iš virtuvės puodų ir pereiti prie rimtos bravoro įrangos. Pirmoji drevė iškalta. Džiaugiasi draugai, miško žvėreliai ir alaus mylėtojai.
Puikus naujojo bravoro pavadinimas – Genys. Virėjų duetas pasivadina neįveldami „kaimiško pavadinimų kūrimo paveldo“ ir išmetami visokie apynio/-ių ir pan. žodeliai. Džiaugiasi širdis – paukštelis darbininkas – dirbs ir aludariai.
Jonas teigia, kad pavadinimas skamba puikiai ir yra lengvai įsimenamas.
Pereikime pagaliau prie pirmojo Genio kūrinio – Kalifornikacija. Puiki amerikietiško elio interpretacija, su saikingu kartumu bei užliejančiais aromatais. Ir viskas dera, skamba, kvepia… Produktas subalansuotas, skirtas mėgautis, ragauti ar tiesiog maloniai atsigerti. Pavadinimas Kalifornikacija gimė Lauryno galvoje. Kaip jis pats sako, savo penkis procentus gyvenimo praleido Jungtinėse Amerikos valstijose, Kalifornijoje ir tai įprasmino būtent tokiu būdu.
Genio duetas pabrėžė, kad jie nori keisti požiūrį į alų, nesiruošia gaminti alaus pretenzingai atitinkančio konkretų stilių. Jų tikslas žmonėms parodyt seniai užmirštą vertybę – bendravimą! Jie supranta, kad gamina kraftinį alų, bet nori, kad tai tiesiog būtų vadinama alumi!
Nors Genys dar tik pirmą kartą stuktelėjo į alaus rinką, bet Jonas nedrąsiai svajoja, kad bravoras turės 4-5 pastovias rūšis, bei 4-5 sezonines rūšis, kurios pasirodys tik įvairiomis progomis. Taip pat naujo kūrinio pristatymas žadamas per Žmogšala – winter beer festival. Alų žadama platinti visų didesnių miestų baruose, taip pat alus bus pilstomas į 0,5 l talpos butelius. Šiuo metu alaus galima įsigyti „ HOP DOC“ ir „ Višta Puode“ Kaune, o Vilniuje – „ King & Mouse – Whisky Bar & Shop“.
Patys save po penkių metų jau įsivaizduoja verdant alų savo bravore (kol kas daro čigoniškus virimus – alų verda skirtinguose bravoruose), kuriame jau viskas būtų sukurta pagal jų norus. Taip pat norėtų, kad po penkių metų paklausus žmonių, kaip jiems Genio alus, žmonės nusišypsotų ir sakytų, kad tai puikus alus.

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2019 Žalvarinis

Temą sukūrė Anders Norén