Žalvarinis

Mintys apie gerus dalykus

Alaus pirkliai / Craft Beer Merchants

Niekad taip nebuvo sunku aprašyti naują vietą, kaip šį kartą… Tikėjausi, kad kiti blogeriai tars savo žodį ir man nuplauks ši užduotis, bet nei Bread and Beer (parašė „kas Vilniuj buvo, tas Vilniuj ir lieka“), nei BeerGeek.lt neaprašė šios vietos, kaip matau aš ją. Taip, kalbu apie Alaus pirkliai / Craft Beer Merchants. Dar labai gerai pamenu, kai tik Aleksandras Kaluginas ir Akvile Mi-Ka atsivežė savo pirmąsias alaus rūšis ir atnešė jų paragauti Alaus Brolija (LT). Stovėjo abu tokie besišypsantys bei sumišę, bet dar nelabai suprantantys, kur pateko ir kokie keliai jų laukia… Pirmą kartą užėjus į jų naują vietą, tie žvilgsniai ir vėl atrodė taip pat. Kaip matote, rašau vieta, nes to nepavadinčiau, nei baru, nei parduotuve, tai naujas žingsnis Lietuvos alaus istorijoje, nes turime pirmąjį alaus butiką… Ir tai nėra lietuviškai suprantamas butikas, kurie virsta vos ne padėvėtų daiktų parduotuvėmis. Būtent, čia išlaikomas tikras butique apibrėžimas… Jie siūlo prabangą, išskirtinumą, unikalumą. Tai ne šiaip parduotuvėlė, greičiau salonas, kuris prekiauja geriausiu lietuvišku bei įdomesniu užsienio šalių alumi. Tai manau turėtų būti alaus parduotuvių, barų hierarchijos viršūnė. Visi lankytojai turėtų čia užėję užmiršti kainas ir džiaugtis maloniu bendravimu bei išskirtiniu alumi. Taip, tokioje vietoje negali dirbti bet kas, o tik tokie, kurie tiki savo idėja, žino ką parduoda bei moka tai perteikti klientui. Ir šioje vietoje Aleksandras ir Akvilė puikiai tinka.
Taip pat šioje vietoje galite paragauti rankų darbo kavos. Kai jos paragavau, supratau, kad apie kavą beveik nieko nesuprantu ir jau darbų sąraše atsirado – apsilankymas kavos pradžiamokslio degustacijoje. Dar ir gamina senuosius vaflius, bet jų dar neteko ragauti (šioje vietoje jiems keliu aukštą kartelę, nes ir pats mėgstu juos gaminti).
Patarčiau kiekvienam čia užsukti ir pamatyti tokį vyksmą Lietuvoje savo akimis… O jei pasiūlysit, tai ir aš kartu prisijungsiu 🙂 Nes malonu tokias naujas vietas aprodyti kitiems ir pakalbėti prie alaus stilius, skonius ar taures pritaikytas klientui. Nes klientas ten svarbiausias.

Šiaulių g. 5, Vilnius

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2020 Žalvarinis

Temą sukūrė Anders Norén