Rašyti apie kiekvieną atskirai turbūt būtų nesąmonė, nes kai esi viename iš jų, tu būni juose visuose! Apie ką čia taip filosofiškai?

Tai apie erdvę Vilniaus centre, kuri vis labiau švinta papūtus šiltiems pavasario vėjams ir traukia minias lankytojų. Etmonų gatvės pradžioje įsikūrė keturių barų sąjunga. Viename kiemelyje atsidarė Špunka, Prohibicija, Monstro ir Meatballs. Manau, kad Vilniuje kuriasi naujas Bermudų trikampis, kur žmonės užeis ir ilgam ten liks (beje, žada greit ten ir motelis atverti duris). 

Etmonų Špunka. Turbūt daugelis skaitantys šį tinklaraštį yra ne kartą aplankę kitas Špunkas. Ir ši Špunka turi panašumų – tai minimalistinis interjeras, per daug nepersistengiant jį pakeisti nuo prieš tai buvusių patalpų, didelė Dundulio alaus pasiūla bei šaunūs barmenai/ės. Kuo skiriasi nuo kitų? Tai patalpų dydžiu, čia rasime net tris dideles sales bei tą patį jau minėtą kiemelį. Čia jau niekas nesijaus taip lyg pataikęs į privatų vakarėlį, kiekvienas susiras savą kampą ir kompaniją.

Kitas baras žymiai mažesnis, tačiau labai jaukus ir primenantis smagius pasisėdėjimus svetainėje (taip jo dydis labai primena kambarį). Tai Beergek arba dabar labiau žinomų kaip Prohibicija įkurta vieta. Alaus pasirinkimas didžiulis, kuris stebina ne tik alaus pavadinimų gausa, bet ir stilių įvairove. Beje, jei nežinote kaip išsirinkti, jums visad padės patys baro savininkai, tiek per daug nesidominčiam alumi, tiek tikram alaus maniakui. Visi sulauks tikrai profesionalaus aptarnavimo. 

Kita vieta kol kas dar be identiteto. Tai dar mažesnis kambariukas. Ką Monstro nori savo idėja pasakyti man liko vis dar neaišku. Vėliau ten žada pradėti kepti picas ir gal tai jiems seksis geriau negu prekiauti alumi?

Ir paskutinė vieta, bet tikrai ne blogiausia, tai Meatballs.  Pamaitina visus išalkusius, įpila visiems ištroškusiems. Tai vieta, kur maistas tikras, paprastas ir svarbiausia skanus. Meniu nedidelis, tai mėsos kukuliai su įvairiais priedais (bulvių koše, bagete ar pan.). Maistas tarsi valgytum pas mamą namuose.

Toks tas Etmonų kiemelis, kuris visus įtraukia ir nebepaleidžia…

Visus juos rasite Arklių g.6, Vilnius