Utenos alaus darykla išleido dvi naujas alaus rūšis. Marketingas daug ir visur šaukė, kad aludarystės tradicijos nesvarbios (nors atrodo patys pabrėžia kada įkurta Švyturio alaus darykla ar patys dabar moko maistą derinti su alumi). Bet šiuo atveju spjauna sau į veidą (ar tiesiog spjaudami ant alaus profesionalų patys apsispjaudo). Elis bandisKaip tik tokį alų išleisdami skatina ir skonių ieškančius žmones gerti ir nekreipti dėmesio į nieką… Bet marketingas ir alus dažnai Lietuvoje eina ne kartu, tai gal paragaukim ir pačio alaus?

Belgų baltas. Iždvaizda: drumstas, tvirtos putos alus. Kvape tvoskia apelsinai, pomelai, mandarinai, papajos ir visko labai daug ir aštriai, kad net nosį tenka atiktraukti beuostant. Skonyje siaučia tie patys vaisiai susimaišę su kalendra. O tas vaisiškumas jus persekioja ir toliau. Jei jums patinka Kronenburg Blanc ir ieškote kažko panašaus, tai šį alų jums tikrai verta paragauti!

Elis Bandis. Tik pauosčius alų tave mintys nukelia iki serialo „Vedęs ir turi vaikų“ pagrindinio herojaus. Taip, manau, jų kvapai buvo panašūs. Skonyje duominuoja karamelė ir nemalonus dygus skonis. Poskonyje alaus beveik nebelieka, tik šiek juntama karamelė. Net nežinau į kokį segmentą su tokiu alumi taikė, bet manau nepataikė niekur…

Bet šitas dvi alaus rūšis  turbūt geriausiai galima apibūdinti marketingo žodžiais perfrazavus  „Geriau šis alus net nebūtų pasirodęs…“.