Žalvarinis

Mintys apie gerus dalykus

Špunka? Špunka!

Be jokių fanfarų, festivalių ir spec. atidarymų.. Šią savaitę lankytojams buvo atverta Lukiškių aikštė. Daug ginčų sukėlė ar viskas padaryta teisingai, ar viena svarbiausių Vilniaus aikščių tikrai turi taip atrodyti… Nesiplėsiu. Bet praeitą savaitę tyliai duris atvėrė ir dar viena Špunka! Kaune? Ne! Bezdonyse? Ne, Vilniuje!

Taip, vilniečiai yra išpindėję ir renkasi vietas, kur pilstomas įvairus, nenuobodus alus. Ir jiems tų vietų trūksta, nes dažnai vakarais Špunkos būna visiškai užpildytos. Ši Špunka duris atvėrė taip pat miesto širdyje, šį sezoną gerokai paaugusioje Savičiaus gatvėje. Savaitgaliais ši gatvė uždaroma miesto transportui ir, esant geram orui, visi barai išsineša staliukus, kėdes į lauką ir švenčia gatvės savaitgalį.

Taigi, naujosios Špunkos adresas Savičiaus g. 9, Vilnius. Nors iškabos dar nėra, bet pažvelgę į vidų tikrai iš aplinkos suprasite, kad čia Špunka! Patalpos didesnės negu Užupyje ir kuo skiriasi nuo kitų Vilniaus Špunkų, tai turi virtuvę. Galėsite pamaloninti ne tik savo gomurį gardžiu alumi, bet ir patenkinti gurgiantį pilvą.

Alaus asortimentas, kaip įprasta, plati paletė Dundulio alaus (bet dar yra tuščių kranų, tai gal bus ir svečių). Maisto meniu taip pat gana platus, jame atras savo mėgstamų patiekalų ir mėsos, ir žuvies mėgėjai, o ir vegetariškų patiekalų rasite.

Kol kas užėjus dar šiek tiek jaučiasi, kad baras dirba visai neseniai ir daug jaudulio aplinkui. Nors baras nedarė jokios reklamos, bet žmonių įprastos dienos vakarą netrūko. Vilniuje turime dar vieną vietą, kur kviečiu visus užsukt!

 

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2019 Žalvarinis

Temą sukūrė Anders Norén