Ir vėl Kalėdinis laikotarpis. Ir vėl norėdamas save palepinti ragauju Mikkeller kūrinius. Gero alaus parduotuvė į Lietuvą vėl atvežė kelias neragautas alaus genijaus Mikkeller alaus rūšis.

Big Worster – miežių vyno atstovas, kuriam gal labiau tiktų pavadinimas „sudie razumėli“. Alus skirtas keliems žmonėms mėgautis visą vakarą. Pauosčius jus pasitinka blankus vynuogių bei prieskonių aromatas, kuris vis šildant po truputį kyla iš taurės. Skonis pakankamai saldus, kaip medus, bet puikiai išsausintas. Alkoholio geriant visiškai nesijaučia, o vėliau užplūsta maloni šiluma.

Beer Geek Breakfeast (2017) – tai jau „kultinis“ Mikkeller alus. Avižinis stautas su kava, kuris gali būti puikus pusryčių pakaitalas ar jų papildymas. Taurėje alus tiesiog nepermatomas, tirštas su didele puta. Aromate jaučiama kava, juodas šokoladas. O skonių paletė, tiesiog sunku net sugaudyti: pieniškas šokoladas, kava, riešutai ir dar daug daug visko… Pasimėgavimui ir ilgam vakarui puikiai tinkantis alus.

Energibajer – visiškai skaidrus, geltonos (šiaudo) spalvos alus, kurio apynių citrusiniai aromatai tiesiog veržiasi iš taurės. Gurkštelėjus burnoje jaučiamas nedidelis kartumas, bet alus labai gerai gaivinantis. Visiškai netikėtai nuostabus alus. Kol kas pirmas iš ragautų nealkoholinių alų, kurį tikrai rinkčiausi antrą kartą ir rekomenduočiau kitiems.

K:rlek – drumstas, šviesusis amerikietiškas elis. Net nereikia kišti nosies į taurę ir jus pasitinka tropiniai vaisiai – ananasai, greipfrutai… Tie patys vaisiai jūs lydės ir jį ragaujant… Duodu 10/10. Dabar itin sunku rasti paprastą, bet ne prastą „peiliuką“.

La Sirenita – visiškai skaidrus, blyškios geltonos spalvos, kaip ir būdinga pilsneriui, alus. Saldaus salyklinio skonio, su juntamu nedideliu laimo žievelės kartumu. Rašo, kad dėta pipirų, bet jų čia tikrai pasigedau… Alus tarsi ne visiškai išpildytas…

Koppi (CitraxNanochalle coffee IPA) – tai IPA serija, kurioje derinamos įvairios kavos pupelės su įvairiais apyniais. Deja, šioje versijoje buvo juntama tik kava ir Citra neturėjo galimybės savo aromatais atsiskleisti. Skonyje susimaišo apynių kartumas ir espreso kavos skonis.

Little Santa‘s helper – gavau šio alaus dovanų ir supratau, kad buvau tikrai geras praeitais metais, nes ne bet kas gauna tokias dovanas! Mėgaujantis šiuo alumi užplūsta malonūs Kalėdų prisiminimai…