Kauno miestas šiais metais tikrai negali skųstis renginių gausa. Gegužės viduryje alaus mylėtojus į Kauną sukvietė Aludarių taurė, o po kelių savaičių įvyko Genio alaus daryklos organizuojamas festivalis „Craft beer day“. Jau išvykdamas iš Vilniaus supratau, kad šventė bus neeilinė, traukinys buvo pilnas keliaujančių į šį festivalį ir visą kelią netilo įvairiausios diskusijos apie alų.

Atvykus į Kauną, pasitiko po dangų besiritinėjanti saulutė, kuri visą dieną šildė festivalio lankytojus ir tik baigiantis festivaliui, visus atgaivino lietus. Genyje mus pasitiko gausu būrys alaus mėgėjų, šiuolaikiška daryklos aplinka, maisto kvapai bei daug aludarių su savo alumi.  Alaus, kurio dar neragavome, festivalyje buvo labai mažai, na ir ko tikėtis, kai prieš mėnesį buvo aplankyti Talino bei Varšuvos festivaliai. Festivalį skyrėme bendravimui, atsipalaidavimui ir naujų pažinčių mezgimui. Nuostabi festivalio atmosfera, besišypsantys žmonės ir bendraujantys aludariai, ko dar galima norėti?! Labai smagu, kad Lietuvos nepamiršta ir aplanko geriausios kaimynų alaus daryklos bei tokie žinomi aludariai kaip To OL ar Munkebo. Atrodo tokiame festivalyje galėjo tiesiog jų alų pristatinėti importuotojai, bet atvyko ir patys aludariai! Taip pat galima buvo iš arti pabendrauti ir su Vilniaus alaus festivalio organizatoriais. O dar kiek kitų daryklų aludarių sutraukė šis mikro festivalis.

Gaila, tik kad nepavyko ilgiau sudalyvauti HOP DOC restorane vykusiame Afterparty. Bet traukinyje puikiai prasitęsė festivalis…

Ačiū visiems už kompaniją, ačiū Geniui už festivalio organizavimą.