Gera ta Žmogšala – winter beer festival buvo 🙂 Ačiū visiems atvykusiems ir ragavusiems namų aludarių alaus, ačiū namų aludariams, kurie sutiko dalyvauti tokioje avantiūroje (nors galėjo tiesiog ramiai degustuoti kitų alų, o ne pristatinėti savo)! Tikrai šaunu, kad žmonės pradeda domėtis iš ko ir kaip gaminamas alus, daugeliui įdomu jau ne tik skonis, bet ir aromatai, alaus išvaizda.
Kai kurie iš jūsų pildė vertinimo lenteles apie namų aludarių pateikiamus degustacinius pavyzdžius. Tai, kaip ir tikėjausi žmonėms labiausiai patiko netradiciniai skoniai, tai sezoninis alus verdamas tik pavasarį AV Pušų elis, Petráshka alus su agurkais bei Žalvarinis namų alaus bravoras mylintiems alų Kutulys (su čili pipirais).
Nors Lietuvoje, tai gal ir kol kas keistas alus, bet pačioje Žmogšaloje jau galėjome rasti ir pardavinėjimo panašaus alaus, tai berods Tanker pruulikoda – brewery alus su beržų tošimi, kurio paragavęs pasijunti pirtyje ar Gero Alaus Parduotuvė, kuri vaišino Mikkeller & Friends alumi su čili pipirais, kur pipirai tikrai stipriai jautėsi.