Tallinn Craft beer weekend paskelbė bilietų pardavimą prieš savaitę. Tikrai nereklamuoju, kad jums siūlau juos įsigyti, nes jų nebėra! Taip, festivalis vyks gegužės pradžioje, o bilietus visus išpardavė per 8 valandas. Tai, manau yra vienas pagrindinių festivalio kokybės įvertinimų. Ir žmonės nusipirko bilietus žinodami dar tik kelis aludarius, nes sąrašas tik bus pradėtas skelbti.

Žalvarinio komanda taip pat vėl bus šiame festivalyje ir medžios naujus skonius, aromatus, ieškos netikėtų potyrių. Manau, kad kol kas tai alaus festivalis numeris vienas Baltijos šalyse!

Daugiau informacijos apie festivalį, papasakojo jo organizatoriai:

Žalvarinis: Kiek daryklų šiemet pamatysime iš Lietuvos?

Tallinn Craft beer weekend (TCBW): Mes dar nebaigėme sudarinėti aludarių sąrašo ir stengiamės kiekvienais metais pakviesti vis daugiau naujų aludarių. Taip pat aludarių neskirstome pagal šalis. Todėl dar šiuo metu negalime pasakyti kiek bus aludarių iš Lietuvos.

Žalvarinis: Kaip vertinate praeitų metų Lehe eksperimentą (Daugiau apie tai)?

TCBW: Ar turite omeny, kad Lehe kaip savo alų pilstė Westvleteren XII alų? Taip, tai buvo nuostabus triukas! Mes nežinojome, kad jie tai daro ir kai tik apie tai perskaitėme iškart susitikome su vyrukais ir pasakėme, kad tai buvo jėga!

Žalvarinis: Kokia jūsų sėkmės paslaptis, kad į festivalį, kuris vyks po gero pusmečio bilietus parduoti per parą? Ir kiek buvo bilietų?

TCBW: Mes pardavėme po 1400 bilietų kiekvienai dienai. Ši sėkmė parodo festivalio kokybę – mes norime, kad festivaliu džiaugtųsi tiek aludariai, tiek alaus gerbėjai. Pasaulinio lygio aludariai nori atvykti, o dalyviai žino, kad galės paragauti begalę nuostabaus alaus, kurio niekur kitur negaus. Taigi, kiekvienais metais atvyksta vis daugiau žmonių, kurie pasidalina įspūdžiais apie šį festivalį su draugais, parašo apie jį savo bloguose. Kiekvienais metais nori atvykti vis daugiau žmonių ir bilietai pasibaigia vis greičiau.

Žalvarinis: Kokios naujovės laukia festivalyje šiais metais?

TCBW: Didelių pakeitimų nenumatome, bandysime aludarius išdėlioti plačiau, kad daugiau vietos prie jų prieiti ir pabendrauti turėtumėte galimybę ir salės nebūtų tokios susigrūdusios.

Žalvarinis: Ar bus daugiau maisto? Ar vėl lankytojai šturmuos šalia esančią degalinę?

TCBW: Mes planuojame pakviesti dar daugiau „food truck‘ų“, tai, tikimės, padės sumažinti eiles. Padidėja tikimybė, kad maistas taip greitai nesibaigs.