Gegužė itin daug žadantis mėnuo. Naujos pradžios, renginiai, gimtadieniai ir dar labai daug visko. Pabandėm paruošti trumpą instrukciją apie tai, ką reiktų padaryti crafto mylėtojui.

Pirmasis renginys vyks Vilniuje Nisha Craft Capital jau gegužės 9 d. 18 val. Kranelius okupuos išradingieji Estijos aludariai Ollenaut. FB rasite sukurtą renginį, o visas gėrimų sąrašas čia:
1. DIPA „Puuraidur (returns)“ 9,2% alc vol
2. Imperial peated ale „Imperial Turbahunt“ 15% alc vol
3. Peated saison „Vihterpalu“ 5% alc vol
4. Baltic porter with cranberries „Handshake“ 6,5%
5. Peated sour ale „Rabamatk“ 11% alc vol
6. Russian Imperial Stout BA „Diptyh“ 9,5% alc vol
7. Baltic Porter BA „Baltic G“ 10,7% alc vol
and additionally
1. Birch saison „Sauna Alus“ 4,5% alc vol
2. Sour Saison „Mango“ 3,5% alc vol
3. Rye Saison „Sesoon“ 5,3% alc vol

Dar vienas renginys svarbus namų aludariams vyks taip pat gegužės 9 d. 19 val. Beerhouse. Namų aludariai susirenka paskutinį kartą prieš Aludarių taurę pakalbėti apie svarbius namų aludarystės reikalus ir įsivertinti savo kūrinius prieš artėjančius konkursus.

Svarbus renginys Prohibicijos vaikinams bus gegužės 10 d. 19 val. Vaikinai surėmė pečius ir Basanavičiaus gatvėje atveria Aliumbo duris. Renginys taip pat aprašytas FB. Užsukam po pirmą su „kvietkais“ ir gerais linkėjimais.

Nusileidus Basanavičiaus gatve, Trakų g. 4 esanti Alaus biblioteka oš nuo kroatiško crafto. Gegužės 10 d. nuo 19 val. The Garden Brewery aludaris Tomas pasakos tikras ir išgalvotas istorijas, iš jo rankų galėsim paragauti įdomių ir netikėtų skonių. Informacija apie renginį taip pat FB paskyroje. Visus gėrimus ir kainas bus galima matyti Alaus bibliotekos Untappd paskyroje.

Gegužės 11 d. nuo 16 val. pramuštgalvis Genys švenčia 25 mėnesius sunkaus darbo. Į renginį pakvietė nemažai svetelių, daugiau informacijos jų FB paskyroje. Sėdam į traukinuką ir pasimėgaujam puikiu savaitgalio oru, kompanija ir gėrimais Kaune.

Sekmadienį – švęsk. Bet. Pristabdom. Svarbiausia nepamirškite atlikti pilietinės pareigos ir gegužės 12 d. nueikite į rinkimus. Mums ne tas pats kokioje šalyje gyvenam! O dar girdėjau ir nemaži bonusai visai šaliai, jeigu tinkamai pasirinksim!

Na, o prabalsavę lekiam į Soties craft festivaliuką. Pradžia 11 val., bet tikrai niekur nepavėluosim!

Gegužės 18 d. pirmoji didžiausio Lietuvoje namų aludarių konkurso „Aludarių taurė ’19“ diena. Teisėjai susikaupę teisėjaus. O gegužės 19 d. šviečiamės paskaitose ir ekskursijose, nuo 14 val. renginyje „Atviras alus ’19“ Volfas Engelman studijoje sudalyvaujam ir susipažįstam su Lietuvos namų aludariais, bendraujam su teisėjais, apdovanojam geriausius! Nepamirštam iš organizatorių gauti kvietimų! Be jų nepasimėgausite viskuo!

Pasimatom, nes mes tikrai būsim!!!